مجله میکروب شناسی پزشکی ایران- اخبار نشریه
دریافت وجه

حذف تصاویر و رنگ‌ها

جهت سرویس دهی بهتر و سریع تر به نویسندگان محترم  و همچنین باتوجه به هزینه های سنگین داوری و انتشار کامل مقالات به صورت رایگان، مجله میکروب شناسی پزشکی ایران قصد دارد تا اخذ مبالغ اندکی،  از تاریخ 16 مهر ماه 1394، مشارکت نویسندگان گرامی را جلب کند

این مبالغ شامل  دریافت وجه جهت داوری سریع و دریافت وجه جهت چاپ سریع مقالات می باشد.

داوری سریع:

مرحله ابتدایی بررسی یعنی بررسی انطباق موضوعی با زمینه های مورد پذیرش نشریه و بررسی انطباق ساختاری با راهنمای نویسندگان نشریه برای همه مقالات (داوری عادی و سریع) یکسان است و همه مقالات برای ورود به مرحله داوری باید از این سد عبور کنند.
بعد از تایید مقاله در این قسمت، نویسنده می تواند با پرداخت هزینه  150 هزار تومان از خدمات داوری سریع استفاده نماید. پاسخ داوران طی 4 هفته کاری به نویسنده اعلام می شود. نویسنده موظف به انجام اصلاحات کامل مورد نظر داوران است. بعد از دریافت اصلاحات از نویسنده، طی 48 ساعت کاری نظر داور نهایی اعلام می شود. نامه پذیرش زمانی صادر می شود که مقاله از نظر سردبیر مورد تایید قرار گیرد. برای استفاده از خدمات داوری سریع، فرستنده مقاله در هنگام ارسال مقاله باید این مطلب را در توضیحات ضمیمه اعلام نماید.

خدمات داوری سریع کاملاً اختیاری و جهت تسریع زمان داوری است و به منزله پذیرش  قطعی  نمی باشد.

مبلغ پرداخت شده به هیچ عنوان، عودت داده نمی شود.

انتشار سریع:

بعد از اینکه مقاله توسط سردبیر نشریه "مجله میکروب شناسی پزشکی ایران" مورد پذیرش نهایی قرار گرفت، با پرداخت کل هزینه آماده‌سازی مقاله به مبلغ 150 هزار تومان توسط نویسنده، مقاله در اولین شماره در حال انتشار، منتشر می­ شود. مبلغ پرداخت شده به هیچ عنوان، عودت داده نمی شود.

با احترام
دانش گستر فرنام
 

نشانی مطلب در وبگاه مجله میکروب شناسی پزشکی ایران:
http://ijmm.ir/find.php?item=1.43.44.fa
برگشت به اصل مطلب